Fashionbet Gizlilik Politikası

Fashionbet Gizlilik Politikası
Fashionbet Gizlilik Politikası Bunlara ek olarak sitenin etkinliği hakkında bir istatiksel veri oluşturmak için siteye girişleriniz hakkında bir bilgi toplayabilir.

Fashionbet Gizlilik Politikası

Fashionbet Gizlilik Politikası Fashionbet, hem site güvenliği hem de kişilerin güvenliği için bilgi toplamaktadır. Bu bilgi belli kurallar çerçevesinde toplanarak kullanılmaktadır.

Site, kimlik bilgileri, iletişim bilgileri, finansal veriler, işlem verileri, teknik veriler, profil verisi, kullanıcı verisi ve pazarlama ile iletişim verilerini toplayabilir, depolayabilir, kullanabilir ve işleyebilir.

Fashionbet Gizlilik Politikası Bunlara ek olarak sitenin etkinliği hakkında bir istatiksel veri oluşturmak için siteye girişleriniz hakkında bir bilgi toplayabilir.

Siteye gerekli bilgileri sağlamadığınız taktirde, sitenin size hizmet sunması zorlaşacaktır. Bu durumda site de size hizmetlerinden yararlanma şansı vermeyebilir. Ancak, böyle bir durumda işlem yapılmadan önce kullanıcı bilgilendirilmektedir.

Site bilgilerinizi toplarken öncelikle sizin vermiş olduğunuz bilgilerini dikkate alır. Bu bilgiler siteye üye olarak, geri bildirim, abonelik, başvuru, promosyonlardan yararlanma, anket, çerezler gibi sizin kendi isteğinizle yapmış olduğunuz işlemler sonucunda sitenin elde ettiği bilgilerdir. Bu bilgileri site sizden talep etmez ya da kendisi öğrenmez. Siz bu bilgileri siteden faydalanarak siteye kendiniz sunmuş olursunuz.

Aynı zamanda, site gerekli gördüğü taktirde, analitik hizmet sağlayıcıları, pazarlama ağları, arama bilgisi sağlayıcıları üzerinden sizin hakkınızda bilgi edinebilir. fashionbet Ödemeler ve teslimat hizmetleri sağlayıcıları, veri bankaları, halka açık kaynaklar, sitenin başvurarak hakkınızda bilgi toplayabileceği ve depolayabileceği kaynaklardır.

Kişisel Verilerin Kullanımı

Kişisel verileriniz yasaların izin verdiği çerçevede kullanılır. Site farklı durumlar için bilgilerinizi kullanabilmektedir. Bu bilgileri öğrenerek siteye kayıt olmanız gerekmektedir.

Siteye fashionbet üye olduğunuzda sitenin kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz. Aslında,  bu site ile sizin aranızda imzalanmış bir sözleşmedir. Site bu sözleşmenin yerine getirilmesi durumunu incelemek için bilgilerinizi kullanabilir. Örneğin; bilgilerinizi kullanarak gerçekten 18 yaşını doldurup doldurmadığınızı öğrenebilir.

Gerek gördükleri taktirde sitenin çıkarı için bilgilerinizi kullanabilir. Bu çıkarlar sizin zararınıza olacak ya da çıkarlarınızla ters düşecek durumda olmadığı sürece bilgileriniz kullanılabilir.

Bir yasa ya da düzenlemeden doğan hükümlere uymak için kişisel bilgileriniz kullanılabilir.

Pazarlama ve geliştirme için bilgileriniz kullanılabilir.

Fashionbet slot size sormadan kişisel bilgilerinizi herhangi bir üçüncü şahıs ya da firma ile paylaşamaz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*